IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék Iroda

Elérhetőség
IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék IrodaIrodánkról röviden
1992-óta az ingatlanközvetítésben!
Az IBRED INGATLAN - korábban Ingatlanbank PetroCartell Ingatlaniroda néven - 1992-óta kizárólag zöldövezeti ingatlanok értékesítésével foglalkozik a budai hegyvidéki kerületekben és Budaörsön.
Helyi tapasztalatok, képzett munkaerő
Az irodáinkban dolgozó értékbecslő, ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkező munkatársaink több éves helyi tapasztalattal rendelkeznek. Irodáinkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos képzésekre, a folyamatosan változó ingatlanpiachoz igazodó értékesítési stratégiák aktualizálásra, naprakész, ingatlanokkal kapcsolatos jogszabályok ismeretére.
Bizalom építés, személyes kapcsolattartás
Munkánk során, kiemelten fontosnak tartjuk a személyes kapcsolattartást, a bizalom megszerzését és megtartását, amely segít megtalálni a legjobb megoldást eladóink és vevőink részére.
Saját adatbázis szoftver, több ezer tagos ügyfélbázis
Irodánk saját fejlesztésű adatbázis-kezelő szoftverrel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a a több ezer eladó és kereső ügyfelünk könnyen és biztosan egymásra találjon.
Valós piaci árak, gyors értékesítés
Az ingatlanok felmérésekor munkatársaink aktuális, valós információkra támaszkodhatnak a piaci ár meghatározásakor. Az értékesítést azonnal meg tudják kezdeni a belső adatbázisban rögzített fizetőképes vevőinknek személyre szóló ingatlan ajánlatok elküldésével.
Széleskörű marketing, célzott hirdetések
Megbízásaink megtalálhatók valamennyi vezető ingatlanhirdetési portálon (ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, otthonterkep.hu, jofogas.hu, koltozzbe.hu, ingatlannet.hu), amelyeket on-line módon napi frissítéssel érünk el.
Célkitűzésünk a visszatérő és minket ajánló, elégedett ügyfeleink számának gyarapítása, akiknek az elmúlt 26 év sikerét köszönhetjük. Ránk a jövőben is számíthatnak!
Üzenet elküldése
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 115
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Családi ház, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 205nm, 349000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 972 145 Є359 000 000 Ft
1 702 439 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 1750nm, 560000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 560 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 560 000 000 Ft
Korábbi ár: 590 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 559 889 Є590 000 000 Ft
320 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 165nm, 399000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
2 418 182 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Nap-hegy, 300nm, 385500000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 385 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 073 816 Є
1 285 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Zöldmál, 1231nm, 349900000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 349 900 000 Ft
Kalkulált ár: 974 652 Є
284 240 Ft/m2
Eladó Építési telek, Sarud, 1618nm, 9500000 Ft
Sarud
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 462 Є
5 871 Ft/m2
Eladó Családi ház, Törökbálint, Tükörhegy, 360nm, 628250000 Ft
Törökbálint, Tükörhegy, Tükörhegy
Kínálati ár: 628 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 628 250 000 Ft
Korábbi ár: 628 250 000 Ft
Kalkulált ár: 1 750 000 Є628 250 000 Ft
1 745 139 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 290nm, 530000000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 530 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 476 323 Є
1 827 586 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest III. kerület, Ürömhegy, 268nm, 325000000 Ft
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 325 000 000 Ft
Kalkulált ár: 905 292 Є
1 212 687 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budajenő, Szőlő utca, 1800nm, 90000000 Ft
Budajenő, Szőlő utca
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
50 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budajenő, Nincs megadva, Szőlő utca, 12505nm, 525000000 Ft
Budajenő, Nincs megadva, Szőlő utca
Kínálati ár: 525 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 462 396 Є
41 983 Ft/m2
Eladó Üzlet, Budapest XI. kerület, Sasad, 184nm, 200000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є
1 086 957 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Sashegy, 520nm, 1150000000 Ft
Budapest XII. kerület, Sashegy XII. ker., Sashegy XII. ker.
Kínálati ár: 1 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 203 343 Є
2 211 538 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Monor, 12500nm, 99000000 Ft
Monor
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
7 920 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Monor, 50000nm, 395000000 Ft
Monor
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 100 279 Є
7 900 Ft/m2