IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék Iroda

Elérhetőség
IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék IrodaIrodánkról röviden
1992-óta az ingatlanközvetítésben!
Az IBRED INGATLAN - korábban Ingatlanbank PetroCartell Ingatlaniroda néven - 1992-óta kizárólag zöldövezeti ingatlanok értékesítésével foglalkozik a budai hegyvidéki kerületekben és Budaörsön.
Helyi tapasztalatok, képzett munkaerő
Az irodáinkban dolgozó értékbecslő, ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkező munkatársaink több éves helyi tapasztalattal rendelkeznek. Irodáinkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos képzésekre, a folyamatosan változó ingatlanpiachoz igazodó értékesítési stratégiák aktualizálásra, naprakész, ingatlanokkal kapcsolatos jogszabályok ismeretére.
Bizalom építés, személyes kapcsolattartás
Munkánk során, kiemelten fontosnak tartjuk a személyes kapcsolattartást, a bizalom megszerzését és megtartását, amely segít megtalálni a legjobb megoldást eladóink és vevőink részére.
Saját adatbázis szoftver, több ezer tagos ügyfélbázis
Irodánk saját fejlesztésű adatbázis-kezelő szoftverrel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a a több ezer eladó és kereső ügyfelünk könnyen és biztosan egymásra találjon.
Valós piaci árak, gyors értékesítés
Az ingatlanok felmérésekor munkatársaink aktuális, valós információkra támaszkodhatnak a piaci ár meghatározásakor. Az értékesítést azonnal meg tudják kezdeni a belső adatbázisban rögzített fizetőképes vevőinknek személyre szóló ingatlan ajánlatok elküldésével.
Széleskörű marketing, célzott hirdetések
Megbízásaink megtalálhatók valamennyi vezető ingatlanhirdetési portálon (ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, otthonterkep.hu, jofogas.hu, koltozzbe.hu, ingatlannet.hu), amelyeket on-line módon napi frissítéssel érünk el.
Célkitűzésünk a visszatérő és minket ajánló, elégedett ügyfeleink számának gyarapítása, akiknek az elmúlt 26 év sikerét köszönhetjük. Ránk a jövőben is számíthatnak!
Üzenet elküldése
Kiadó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 6
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Kiadó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 180nm, 258480000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 258 480 000 Ft
Jelenlegi ár: 258 480 000 Ft
Korábbi ár: 258 480 000 Ft
Kalkulált ár: 720 000 Є258 480 000 Ft
1 436 000 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó, 70nm, 370000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 031 Є
5 286 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Budapest I. kerület, Víziváros, 44nm, 450000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 450 000 Ft
Jelenlegi ár: 450 000 Ft
Korábbi ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 Є500 000 Ft
10 227 Ft/m2
Kiadó Családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad, 300nm, 975000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 975 000 Ft
Kalkulált ár: 2 716 Є
3 250 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Kissvábhegy, 80nm, 415000 Ft
Budapest XII. kerület, Kissvábhegy, Kissvábhegy
Kínálati ár: 415 000 Ft
Jelenlegi ár: 415 000 Ft
Korábbi ár: 430 000 Ft
Kalkulált ár: 1 156 Є430 000 Ft
5 188 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 116nm, 400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 114 Є
3 448 Ft/m2