IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék Iroda

Elérhetőség
IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék IrodaIrodánkról röviden
1992-óta az ingatlanközvetítésben!
Az IBRED INGATLAN - korábban Ingatlanbank PetroCartell Ingatlaniroda néven - 1992-óta kizárólag zöldövezeti ingatlanok értékesítésével foglalkozik a budai hegyvidéki kerületekben és Budaörsön.
Helyi tapasztalatok, képzett munkaerő
Az irodáinkban dolgozó értékbecslő, ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkező munkatársaink több éves helyi tapasztalattal rendelkeznek. Irodáinkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos képzésekre, a folyamatosan változó ingatlanpiachoz igazodó értékesítési stratégiák aktualizálásra, naprakész, ingatlanokkal kapcsolatos jogszabályok ismeretére.
Bizalom építés, személyes kapcsolattartás
Munkánk során, kiemelten fontosnak tartjuk a személyes kapcsolattartást, a bizalom megszerzését és megtartását, amely segít megtalálni a legjobb megoldást eladóink és vevőink részére.
Saját adatbázis szoftver, több ezer tagos ügyfélbázis
Irodánk saját fejlesztésű adatbázis-kezelő szoftverrel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a a több ezer eladó és kereső ügyfelünk könnyen és biztosan egymásra találjon.
Valós piaci árak, gyors értékesítés
Az ingatlanok felmérésekor munkatársaink aktuális, valós információkra támaszkodhatnak a piaci ár meghatározásakor. Az értékesítést azonnal meg tudják kezdeni a belső adatbázisban rögzített fizetőképes vevőinknek személyre szóló ingatlan ajánlatok elküldésével.
Széleskörű marketing, célzott hirdetések
Megbízásaink megtalálhatók valamennyi vezető ingatlanhirdetési portálon (ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, otthonterkep.hu, jofogas.hu, koltozzbe.hu, ingatlannet.hu), amelyeket on-line módon napi frissítéssel érünk el.
Célkitűzésünk a visszatérő és minket ajánló, elégedett ügyfeleink számának gyarapítása, akiknek az elmúlt 26 év sikerét köszönhetjük. Ránk a jövőben is számíthatnak!
Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 61
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 65nm, 155000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 431 755 Є
2 384 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 123nm, 295000000 Ft
Kínálati ár: 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 821 727 Є
2 398 374 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 100nm, 169900000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є
1 699 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros, 69nm, 105000000 Ft
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 292 479 Є
1 521 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 110nm, 169000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 752 Є
1 536 364 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Hosszúrét, 68nm, 177000000 Ft
Budapest XI. kerület, Hosszúrét, Hosszúrét
Kínálati ár: 177 000 000 Ft
Kalkulált ár: 493 036 Є
2 602 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 170nm, 255000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 710 306 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 212nm, 244000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 244 000 000 Ft
Kalkulált ár: 679 666 Є
1 150 943 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 114500000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 114 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 500 000 Ft
Korábbi ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 942 Є127 000 000 Ft
1 789 063 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 120900000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 120 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 120 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 336 769 Є139 900 000 Ft
1 889 063 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sashegy, 72nm, 189000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sashegy XI. ker, Sashegy XI. ker
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 462 Є
2 625 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 114nm, 237000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 660 167 Є
2 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, 129nm, 260000000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 724 234 Є
2 015 504 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 69nm, 92990000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 259 025 Є
1 347 681 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Kurucles, 67nm, 119900000 Ft
Budapest II. kerület, Kurucles, Kurucles
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є135 000 000 Ft
1 789 552 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 701 950 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 70nm, 144900000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
2 070 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 72nm, 145000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
2 013 889 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 733 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 107nm, 199000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
1 859 813 Ft/m2