IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék Iroda

Elérhetőség
IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék IrodaIrodánkról röviden
1992-óta az ingatlanközvetítésben!
Az IBRED INGATLAN - korábban Ingatlanbank PetroCartell Ingatlaniroda néven - 1992-óta kizárólag zöldövezeti ingatlanok értékesítésével foglalkozik a budai hegyvidéki kerületekben és Budaörsön.
Helyi tapasztalatok, képzett munkaerő
Az irodáinkban dolgozó értékbecslő, ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkező munkatársaink több éves helyi tapasztalattal rendelkeznek. Irodáinkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos képzésekre, a folyamatosan változó ingatlanpiachoz igazodó értékesítési stratégiák aktualizálásra, naprakész, ingatlanokkal kapcsolatos jogszabályok ismeretére.
Bizalom építés, személyes kapcsolattartás
Munkánk során, kiemelten fontosnak tartjuk a személyes kapcsolattartást, a bizalom megszerzését és megtartását, amely segít megtalálni a legjobb megoldást eladóink és vevőink részére.
Saját adatbázis szoftver, több ezer tagos ügyfélbázis
Irodánk saját fejlesztésű adatbázis-kezelő szoftverrel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a a több ezer eladó és kereső ügyfelünk könnyen és biztosan egymásra találjon.
Valós piaci árak, gyors értékesítés
Az ingatlanok felmérésekor munkatársaink aktuális, valós információkra támaszkodhatnak a piaci ár meghatározásakor. Az értékesítést azonnal meg tudják kezdeni a belső adatbázisban rögzített fizetőképes vevőinknek személyre szóló ingatlan ajánlatok elküldésével.
Széleskörű marketing, célzott hirdetések
Megbízásaink megtalálhatók valamennyi vezető ingatlanhirdetési portálon (ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, otthonterkep.hu, jofogas.hu, koltozzbe.hu, ingatlannet.hu), amelyeket on-line módon napi frissítéssel érünk el.
Célkitűzésünk a visszatérő és minket ajánló, elégedett ügyfeleink számának gyarapítása, akiknek az elmúlt 26 év sikerét köszönhetjük. Ránk a jövőben is számíthatnak!
Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 109
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Felhévíz, 70nm, 85500000 Ft
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 85 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 500 000 Ft
Korábbi ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 162 Є87 000 000 Ft
1 221 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 187nm, 349000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 972 145 Є359 000 000 Ft
1 866 310 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, 82nm, 148900000 Ft
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 148 900 000 Ft
Kalkulált ár: 414 763 Є
1 815 854 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 95nm, 235000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 654 596 Є
2 473 684 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 186nm, 319900000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 319 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 319 900 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 891 086 Є299 000 000 Ft
1 719 892 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 85nm, 215000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 598 886 Є
2 529 412 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 113nm, 398000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 398 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 635 Є
3 522 124 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 150nm, 580000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 615 599 Є
3 866 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 126nm, 255000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 710 306 Є
2 023 810 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 254nm, 460000000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 460 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 460 000 000 Ft
Korábbi ár: 475 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 281 337 Є475 000 000 Ft
1 811 024 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 136nm, 289900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 289 900 000 Ft
Kalkulált ár: 807 521 Є
2 131 618 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 154nm, 329900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 918 942 Є
2 142 208 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 146nm, 269900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 269 900 000 Ft
Kalkulált ár: 751 811 Є
1 848 630 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Virányos, 2239nm, 820000000 Ft
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 820 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 284 123 Є
366 235 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 56nm, 130000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
2 321 429 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Mártonhegy, 1067nm, 370000000 Ft
Budapest XII. kerület, Mártonhegy, Mártonhegy
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 030 641 Є
346 767 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 122nm, 268000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 268 000 000 Ft
Kalkulált ár: 746 518 Є
2 196 721 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 89nm, 147190000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 147 190 000 Ft
Jelenlegi ár: 147 190 000 Ft
Korábbi ár: 147 190 000 Ft
Kalkulált ár: 410 000 Є147 190 000 Ft
1 653 820 Ft/m2
Eladó Üzlet, Budapest II. kerület, Víziváros, 68nm, 129000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
1 897 059 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 74nm, 114900000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є119 000 000 Ft
1 552 703 Ft/m2