IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék Iroda

Elérhetőség
IBRED INGATLAN - Budai Hegyvidék IrodaIrodánkról röviden
1992-óta az ingatlanközvetítésben!
Az IBRED INGATLAN - korábban Ingatlanbank PetroCartell Ingatlaniroda néven - 1992-óta kizárólag zöldövezeti ingatlanok értékesítésével foglalkozik a budai hegyvidéki kerületekben és Budaörsön.
Helyi tapasztalatok, képzett munkaerő
Az irodáinkban dolgozó értékbecslő, ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkező munkatársaink több éves helyi tapasztalattal rendelkeznek. Irodáinkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos képzésekre, a folyamatosan változó ingatlanpiachoz igazodó értékesítési stratégiák aktualizálásra, naprakész, ingatlanokkal kapcsolatos jogszabályok ismeretére.
Bizalom építés, személyes kapcsolattartás
Munkánk során, kiemelten fontosnak tartjuk a személyes kapcsolattartást, a bizalom megszerzését és megtartását, amely segít megtalálni a legjobb megoldást eladóink és vevőink részére.
Saját adatbázis szoftver, több ezer tagos ügyfélbázis
Irodánk saját fejlesztésű adatbázis-kezelő szoftverrel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy a a több ezer eladó és kereső ügyfelünk könnyen és biztosan egymásra találjon.
Valós piaci árak, gyors értékesítés
Az ingatlanok felmérésekor munkatársaink aktuális, valós információkra támaszkodhatnak a piaci ár meghatározásakor. Az értékesítést azonnal meg tudják kezdeni a belső adatbázisban rögzített fizetőképes vevőinknek személyre szóló ingatlan ajánlatok elküldésével.
Széleskörű marketing, célzott hirdetések
Megbízásaink megtalálhatók valamennyi vezető ingatlanhirdetési portálon (ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, otthonterkep.hu, jofogas.hu, koltozzbe.hu, ingatlannet.hu), amelyeket on-line módon napi frissítéssel érünk el.
Célkitűzésünk a visszatérő és minket ajánló, elégedett ügyfeleink számának gyarapítása, akiknek az elmúlt 26 év sikerét köszönhetjük. Ránk a jövőben is számíthatnak!
Üzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 115
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Kurucles, 67nm, 119900000 Ft
Budapest II. kerület, Kurucles, Kurucles
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є135 000 000 Ft
1 789 552 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad, 414nm, 395000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 100 279 Є
954 106 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 701 950 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 314000000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 874 652 Є330 000 000 Ft
2 093 333 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 299500000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 299 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 500 000 Ft
Korábbi ár: 315 000 000 Ft
Kalkulált ár: 834 262 Є315 000 000 Ft
1 996 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 200nm, 820000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 820 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 284 123 Є
4 100 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 70nm, 144900000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
2 070 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 72nm, 145000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
2 013 889 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 733 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 107nm, 199000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
1 859 813 Ft/m2
Kiadó Társasházi lakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó, 70nm, 370000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 031 Є
5 286 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 500nm, 1300000000000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 1 300 000 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 621 169 916 435 Є
2 600 000 000 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Érd, Parkváros, Bajcsy-Zsilinszky Endre utca, 658nm, 89000000 Ft
Érd, Parkváros, Bajcsy-Zsilinszky Endre utca
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
135 258 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 93nm, 173500000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 173 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 173 500 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 483 287 Є189 000 000 Ft
1 865 591 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 91nm, 245000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 682 451 Є
2 692 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Váralja, 112nm, 249900000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 696 100 Є
2 231 250 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Budapest I. kerület, Víziváros, 44nm, 450000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 450 000 Ft
Jelenlegi ár: 450 000 Ft
Korábbi ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 Є500 000 Ft
10 227 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 100nm, 169000000 Ft
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 752 Є
1 690 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Városközpont, 325nm, 219000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є
673 846 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Hosszúrét, 124nm, 239000000 Ft
Budapest XI. kerület, Hosszúrét, Hosszúrét
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 239 000 000 Ft
Korábbi ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є249 000 000 Ft
1 927 419 Ft/m2